POZNAJ NASZE
MOŻLIWOŚCI

KREATYWNE SCENARIUSZE

Tworzymy kreatywne scenariusze ślubów i wesel, które z powodzeniem wcielamy w życie. Program każdorazowo dopasowujemy do gości weselnych oraz oczekiwań pary młodej wypełniając go atrakcjami tak, aby stopniować emocje. Zajmujemy się pełną produkcją i reżyserią organizowanych wydarzeń.

OPRAWA MUZYCZNA

Zapewniamy pełną oprawę muzyczną i artystyczną organizowanych przez nas ślubów i wesel.  Angażujemy konferansjerów, wodzirejów, zespoły muzyczne, DJ’ów, celebrytów, aktorów, tancerzy a nawet kabarety. Nasi klienci mogą liczyć na rekomendacje sprawdzonych podwykonawców z branży rozrywkowej.

ATRAKCJE SPECJALNE

Organizujemy zaskakujące niespodzianki, wyjątkowe atrakcje oraz widowiskowe pokazy. Wszytko po to, aby odpowiednio podkreślić prestiż wydarzenia oraz nadać mu odpowiedniego charakteru. Oferowane przez nas atrakcje zawsze mają pomysłową formułę i są niebanalne, dzięki temu pozostają na długo w pamięci gości weselnych.

ŚLUBNA PAPETERIA

Dbamy o każdy detal ślubnego projektu, dlatego na życzenie Klientów projektujemy zaproszenia oraz ślubną papeterię. Możecie liczyć na naszą pomysłowość, wyczucie stylu oraz estetykę w wykonaniu. Śledzimy trendy i doskonale wiemy co jest teraz modne. Indywidualnie zaprojektowana papeteria ślubna to gwarancja niepowtarzalności.

DEKORACJE ŚLUBNE

Uwielbiamy stylizować ślubne uroczystości, zmieniać przestrzenie sal bankietowych. Odpowiednia scenografia, światła, tkaniny i kwiaty tworzą tą magiczną scenerię, o której marzy każda Panna Młoda… Dbamy o najmniejsze szczegóły, dlatego nasze ślubne realizacje są po prostu wyjątkowe.

TECHNIKA SCENICZNA

Zapewniamy pełną oprawę techniki scenicznej organizowanych przez nas ślubów i wesel. Nagłośnienie dopasowane do wymogów zespołu muzycznego i sali weselnej czy oświetlenie estradowe jak i dekoracyjne to dla nas podstawa profesjonalnie zorganizowanej uroczystości. Nasi Klienci mogą liczyć na sprawną obsługę specjalistów z branży eventowej.

OPRAWA FOTO & VIDEO

Rekomendujemy tylko sprawdzonych przez nas fotografów ślubnych jak i firmy filmujące uroczystości. Propozycje współpracy dopasowujemy do budżetu ślubnego oraz do gustu Klientów. Doskonale wiemy czego wymagać od podwykonawców, aby efekty ich pracy spełniły oczekiwania. Mamy mnóstwo pomysłów na wyjątkowe ślubne pamiątki.

STYLIZACJA PANNY MŁODEJ

Dbamy o zjawiskową stylizację Panny Młodej. Pomożemy dobrać najpiękniejszą suknię ślubną i odpowiednie dodatki. Zorganizujemy próbne jak i finałowe makijaże oraz fryzury u specjalistów, których polecamy. Dzięki nam każda Pana Młoda poczuje się w dniu swojego ślubu wyjątkowo.

LOKALIZACJE & BAZA NOCLEGOWA

Współpracujemy z wieloma obiektami hotelowymi, dworkami czy pałacami. Doskonale wiemy jak funkcjonuje branża hotelarska oraz czego Stale wyszukujemy nowe i ciekawe lokalizacje oraz pięknych scenerie na romantyczne ceremonie ślubne.

HALE NAMIOTOWE & MEBLE

Specjalizujemy się w organizacji ślubów i wesel w plenerze. Posiadamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie. Współpracujemy na stałe z najlepszymi podwykonawcami z branży, dlatego możemy przygotować plenerową realizację w bardzo krótkim czasie. Zadbamy kompleksowo o całą infrastrukturę wraz z halą namiotową jak i meblami eventowymi.

CATERING MENU & OBSŁUGA

Współpracując z obiektami stawiamy duży nacisk na jakość cateringu, formę menu oraz wysokie standardy obsługi. Możecie liczyć na nasze wsparcie w komponowaniu menu weselnego. Doradzimy również w wyborze odpowiednich trunków. W przypadku imprezy plenerowej zaproponujemy sprawdzoną firmę cateringową, która z powodzeniem podoła tak wymagającej realizacji.

STYLIZOWANE PRZESTRZENIE

Kreujemy wyjątkowe przestrzenie tematyczne podczas przyjęć weselnych: „Candy Bar”, „Lemoniadowy Bar”, „Whisky Bar” czy „Cigar Bar” to tylko niektóre z naszych pomysłów. Stale poszukujemy nowych inspiracji i sposobów na zaskoczenie gości weselnych. Stylizowane przestrzenie to świetna alternatywa dla atrakcji artystycznych.

GIFTY & UPOMINKI

Kreując koncepcję ślubu i wesela dbamy każdy drobiazg. Dlatego na życzenie naszych Klientów produkujemy typowe i nietypowe gifty dla gości jak np. przyborniki do toalet czy klapeczki do tańca dla pań. Pomysłowe i dopasowane upominki stają się nie tylko miłym akcentem, ale i wyjątkową pamiątką.

TRANSFERY & POJAZDY

Oferujemy sprawne transfery dla gości weselnych. Organizujemy przejazdy sprawdzonymi firmami transportowymi na trasach pomiędzy bazą noclegową a lokalizacją ślubnej uroczystości jak i transfery dla gości z zagranicy. Klientom oferujemy również szeroki wachlarz pojazdów ślubnych od zabytkowych aut, aż po nowinki motoryzacyjne.

ATRAKCJE DLA DZIECI

Organizujemy opiekę dla najmłodszych gości weselnych. Zadbamy o ich bezpieczeństwo podczas, gdy rodzice będą mogli swobodnie bawić się na przyjęciu weselnym. Oferujemy przeróżne atrakcje i zabawy w towarzystwie profesjonalnych animatorów w ramach tematycznych programów rozrywkowych dla dzieci i młodzieży.

OCZEKUJESZ WIĘCEJ?
skontaktuj się z nami!
biuro@whiteevents.pl