JAK PRACUJEMY?
3 KROKI W ORGANIZACJI ŚLUBU

Krok 1
NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY Z WHITE EVENTS

Zapraszamy do skontaktowania się z nam! Tak rozpoczyna się nasza współpraca i organizacja waszego wyjątkowego ślubu i wesela.

KONTAKT

Czekamy na zapytania z Waszej strony. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z WHITE EVENTS wystarczy krótki e-mail lub telefon. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

SPOTKANIE

Podczas spotkania poznamy się wzajemnie. Porozmawiamy o Waszych potrzebach, marzeniach oraz preferencjach. Wstępnie wytyczymy zakres naszej współpracy, a także jej kierunek. Jeśli nie możecie spotkać się z nami osobiście to zapraszamy na rozmowę via Skype.

OFERTA

W oparciu o zebrane informacje przygotujemy dla Was ofertę współpracy. Obok wyceny naszych usług otrzymacie harmonogram prac organizacyjnych oraz inspiracje prezentujące wizję WHITE EVENTS dla Waszego ślubu i wesela.

UMOWA

Po akceptacji ustalonych warunków współpracy i zakresu obowiązków dla WHITE EVENTS jako organizatora podpiszemy umowę, która zapoczątkuje naszą współpracę.

Krok 2
ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Współpraca przy organizacji ślubu i wesela będzie czystą przyjemnością. Możecie liczyć na naszą kreatywność, wiedzę i doświadczenie.

KONCEPCJA

Na początku naszej współpracy ustalamy wizję Waszego ślubu i wesela. W oparciu o wytyczne przygotowujemy ogólną koncepcję stylizacji, dekoracji, oprawy i organizacji całego przedsięwzięcia.

BUDŻET

W oparciu o ustaloną koncepcję ślubu i wesela przygotowujemy dla Was założeniowy budżet przedsięwzięcia. Prezentować on będzie wszelkie możliwe koszty związane z organizacją jak i współpracą z podwykonawcami.

LOKALIZACJA

Wybór lokalizacji uroczystości to pierwsza i bardzo ważna decyzja. Zaprezentujemy Wam kilka naszych propozycji, które będą pasować do ustalonej koncepcji ślubu jak i możliwości budżetowych. Decyzja jednak ostatecznie będzie należeć do Was.

PODWYKONAWCY

W dalszej kolejności będziemy proponować Wam innych kluczowych podwykonawców: fotografów, firmy filmujące, zespoły muzyczne czy Dj’ów. Każda z tych propozycji będzie dopasowana do ustalonego budżetu oraz gustu.

Krok 3
REALIZACJA – TEN WIELKI DZIEŃ

Sprawnie przeprowadzimy realizację ślubu i wesela. Zadbamy o was i o waszych gości weselnych. To będzie wasz wymarzony dzień!

SCENARIUSZ

Jeszcze przed realizacją przygotujemy szczegółowy scenariusz uroczystości dla każdego z podwykonawców oraz dla Was. W tym dokumencie znajdą się wszelkie szczegółowe ustalenia oraz ramy czasowe.

CHECKLISTA

Dla usprawnienia ostatnich prac organizacyjnych przygotujemy szczegółową checklistę wszelkich spraw i  zadań do wykonania. Zgodnie z nią zweryfikujemy gotowość podwykonawców.

PRZYGOTOWANIA

Na kilka godzin przed realizacją osobiście będziemy nadzorować przygotowania do Waszej uroczystości. Zadbamy o każdy detal, dopniemy wszystko na ostatni guzik.

KOORDYNACJA

Osobiście skoordynujemy przebieg całej uroczystości według ustalonego scenariusza. Zadbamy od Was oraz Waszych gości weselnych. Dopilnujemy podwykonawców, aby wszystko odbyło się zgodnie z planem.